top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „LAETARE” – 10.03.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „LAETARE” – 10.03.2024 r.

 

 

1        Kolejne spotkanie w ramach kursu przygotowującego do bierzmowania dla osób po 21 roku życia odbędzie się w  kościele w Kostrzynie pw. Matki Kościoła za tydzień w niedzielę 17 marca po Mszy św. o godz. 18.00.

2      W okresie Wielkiego Postu w piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 dla wszystkich, szczególnie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i dzieci komunijnych we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim.

3      Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu w Kamieniu Wielkim o godz. 16.00; w Mościcach i Kamieniu Małym  po Mszy św.

4      Od tego  tygodnia zmiana odprawiania Mszy św. o godz. 18.00.

5      Już dziś zapraszamy dzieci, młodzież i rodziny do udziału w konkursie na najpiękniejszą i najwyższą palmę wielkanocną. Konkurs odbędzie się podczas niedzieli palmowej na Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30.

6      Dzisiaj w Kamieniu Wielkim o godz.12.30 na Mszy św. poświęcenie modlitewników dzieciom komunijnym i spotkanie po Mszy św. z rodzicami tych dzieci.

7      Rekolekcje Wielkopostne w dniach 24 – 26 marca poprowadzi ks. Mariusz Wysakowski  kapłan z parafii w Witnicy.

8      Pożegnaliśmy z naszej parafii w ubiegłym tygodniu śp. Stanisława Wus. Wieczny odpoczynek….

9      Dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości kierowane wobec naszej parafii .Dziękujemy za posprzątanie kościoła Panu Michałowi Twardemu, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Bożenę Andrejczuk.  Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na drogach wielkopostnych.

 

181 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page