OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7.04.2024r.

1.      Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy na Koronkę Do Miłosierdzia Bożego  w Kamieniu Wielkim na godz. 15.00 w intencji duchowej adopcji dzieci poczętych, o pokój i Boże błogosławieństwo.

2.     Dzisiaj przypada zbiórka do puszek na działalność Caritas naszej diecezji.

3.     Spotkanie rodziców i dzieci komunijnych za tydzień w niedzielę 14.04. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30.

4.     Termin I Komunii św. w naszej parafii:

– Kamień Wielki  26  maja o godz. 12:00, w sobotę  25 maja o godz. 10.00 – spowiedź dla dzieci i ich bliskich

5.     Rocznica I Komunii św. odbędzie się 30 maja w czasie Mszy św. w Boże Ciało. w Kamieniu Wielkim, spowiedź w środę 29 maja o godz.17.30.

Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła, dziękujemy za posprzątanie kościoła  Pani Annie  Hałas, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Sandrę Pulkowską. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię oraz o teren wokół