top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7.04.2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7.04.2024r.

 

 

1.      Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy na Koronkę Do Miłosierdzia Bożego  w Kamieniu Wielkim na godz. 15.00 w intencji duchowej adopcji dzieci poczętych, o pokój i Boże błogosławieństwo.

2.     Dzisiaj przypada zbiórka do puszek na działalność Caritas naszej diecezji.

3.     Spotkanie rodziców i dzieci komunijnych za tydzień w niedzielę 14.04. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30.

4.     Termin I Komunii św. w naszej parafii:

– Kamień Wielki  26  maja o godz. 12:00, w sobotę  25 maja o godz. 10.00 – spowiedź dla dzieci i ich bliskich

5.     Rocznica I Komunii św. odbędzie się 30 maja w czasie Mszy św. w Boże Ciało. w Kamieniu Wielkim, spowiedź w środę 29 maja o godz.17.30.

Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła, dziękujemy za posprzątanie kościoła  Pani Annie  Hałas, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Sandrę Pulkowską. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię oraz o teren wokół

46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page