OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2023 r.

1.    Dzisiaj w II Niedzielę Adwentu zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2.    Jak co roku uczestniczymy w świątecznej zbiórce „ Paczuszka dla maluszka” Paczki z  Artykułami  higienicznymi zostawiamy pod choinką z  przy wejściu do  kościoła. Organizujemy również zbiórkę żywnościową dla najuboższych rodzin z naszej parafii. W sklepie ABC w Kamieniu Wielkim będzie wystawiony kosz do którego możemy składać artykuły żywnościowe.

3.    Opłatki na stół wigilijny można nabyć w  kościole. Pozostały jeszcze małe świece wigilijne Caritas w cenie10 zł.

4.    W środę 13 grudnia przypada rocznica ogłoszenia stanu wojennego.

5.    Dzisiaj w Kamieniu Wielki o godz. 12.30 na Mszy św. poświęcenie medalików dzieciom komunijnym. Rodzice dzieci komunijnych przygotowują w kościele w Kamieniu Wielkim dekorację na Boże Narodzenie.

6.    Spowiedź Adwentowa przed świętami w sobotę 16 grudnia w Mościcach                      o godz. 11.00 w Kamieniu Małym o godz. 11.30, w Kamieniu Wielkim o godz.12.00.

7.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Iwonie Gabryś, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Annę Marciniak. Życzymy błogosławionego tygodnia.

8.    W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Katarzynę Trzcińska. Wieczny odpoczynek…