top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2023 r.

 

 

1.    Dzisiaj w II Niedzielę Adwentu zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2.    Jak co roku uczestniczymy w świątecznej zbiórce „ Paczuszka dla maluszka” Paczki z  Artykułami  higienicznymi zostawiamy pod choinką z  przy wejściu do  kościoła. Organizujemy również zbiórkę żywnościową dla najuboższych rodzin z naszej parafii. W sklepie ABC w Kamieniu Wielkim będzie wystawiony kosz do którego możemy składać artykuły żywnościowe.  

3.    Opłatki na stół wigilijny można nabyć w  kościole. Pozostały jeszcze małe świece wigilijne Caritas w cenie10 zł.

4.    W środę 13 grudnia przypada rocznica ogłoszenia stanu wojennego.

5.    Dzisiaj w Kamieniu Wielki o godz. 12.30 na Mszy św. poświęcenie medalików dzieciom komunijnym. Rodzice dzieci komunijnych przygotowują w kościele w Kamieniu Wielkim dekorację na Boże Narodzenie.

6.    Spowiedź Adwentowa przed świętami w sobotę 16 grudnia w Mościcach                      o godz. 11.00 w Kamieniu Małym o godz. 11.30, w Kamieniu Wielkim o godz.12.00.

7.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Iwonie Gabryś, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Annę Marciniak. Życzymy błogosławionego tygodnia.

8.    W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Katarzynę Trzcińska. Wieczny odpoczynek…

79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Commentaires


bottom of page