top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE . Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu.

2. Spowiedź w naszej parafii będzie: 12 kwietnia we wtorek

- w Mościcach o godzinie 16.00-16.30; w Kamieniu Małym od 16.30 - 17.00 w Kamieniu Wielkim od 17.00 -17.30. W tygodniu i w niedzielę spowiedź 20 minut przed Mszą św.

3. Gorzkie Żale w Kamieniu Wielkim w niedzielę 16.00, na filiach po Mszy świętej.

4. Droga krzyżową: Kamień Mały wtorek godz. 17.30; Mościce czwartek godz. 17.30; Kamień Wielki piątek 17.30.

5. Zachęcam do zakupienia paschalików wielkanocnych – ofiara to 20zł.

6. Dzisiaj zmiana tajemnic żywego różańca na filiach, natomiast chorych odwiedzę w Wielki Piątek 15 kwietnia w godzinach rannych z racji zbliżających się świąt Wielkanocnych- można zgłaszać w zakrystii dodatkowych chorych.

7. Rekolekcje parafialne z powodu choroby i przebywania w szpitalu Ojca rekolekcjonisty Dawida Burzy przeniesione na Adwent. Polecajmy Jego w modlitwie prosząc o zdrowie. Rekolekcje szkolne rozpoczną się w poniedziałek 11 kwietnia i potrwają do wtorku 12 kwietnia.

8. Dzisiaj spotkanie formacyjne rodziców i dzieci komunijnych rozpocznie się Mszą św. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30.Msze Św. w parafii w tygodniu o godzinie 18.00.

9. Polecam prasę katolicką: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie palm. Uroczyste poświęcenie połączone z procesją wokół kościoła na Mszach św.

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła Pani Izabeli Młynarczyk, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Katarzynę Zielińską, natomiast dekorację na Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne poprosimy rodziców młodzieży przygotowujących się do bierzmowania z klasy 8, za ofiary składane na kościół, Bóg zapłać. W środę Mszą św. pogrzebową pożegnaliśmy śp. Czesława Tokarzewskiego. Wieczny odpoczynek…

11. Zapowiedzi Przedślubne:

Mateusz Cacaj zam. Kamień Mały i Natalia Ewa Cacaj zd. Dziobek zam. Kamień Mały, zap. 3


15. Życzę parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa, oraz wytrwania w postanowieniach Wielkiego Postu.

57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page