top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE . Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu.

2. Spowiedź w naszej parafii będzie: 12 kwietnia we wtorek

- w Mościcach o godzinie 16.00-16.30; w Kamieniu Małym od 16.30 - 17.00 w Kamieniu Wielkim od 17.00 -17.30. W tygodniu i w niedzielę spowiedź 20 minut przed Mszą św.

3. Gorzkie Żale w Kamieniu Wielkim w niedzielę 16.00, na filiach po Mszy świętej.

4. Droga krzyżową: Kamień Mały wtorek godz. 17.30; Mościce czwartek godz. 17.30; Kamień Wielki piątek 17.30.

5. Zachęcam do zakupienia paschalików wielkanocnych – ofiara to 20zł.

6. Dzisiaj zmiana tajemnic żywego różańca na filiach, natomiast chorych odwiedzę w Wielki Piątek 15 kwietnia w godzinach rannych z racji zbliżających się świąt Wielkanocnych- można zgłaszać w zakrystii dodatkowych chorych.

7. Rekolekcje parafialne z powodu choroby i przebywania w szpitalu Ojca rekolekcjonisty Dawida Burzy przeniesione na Adwent. Polecajmy Jego w modlitwie prosząc o zdrowie. Rekolekcje szkolne rozpoczną się w poniedziałek 11 kwietnia i potrwają do wtorku 12 kwietnia.

8. Dzisiaj spotkanie formacyjne rodziców i dzieci komunijnych rozpocznie się Mszą św. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30.Msze Św. w parafii w tygodniu o godzinie 18.00.

9. Polecam prasę katolicką: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie palm. Uroczyste poświęcenie połączone z procesją wokół kościoła na Mszach św.

10. Dziękuję za posprzątanie kościoła Pani Izabeli Młynarczyk, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Katarzynę Zielińską, natomiast dekorację na Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne poprosimy rodziców młodzieży przygotowujących się do bierzmowania z klasy 8, za ofiary składane na kościół, Bóg zapłać. W środę Mszą św. pogrzebową pożegnaliśmy śp. Czesława Tokarzewskiego. Wieczny odpoczynek…

11. Zapowiedzi Przedślubne:

Mateusz Cacaj zam. Kamień Mały i Natalia Ewa Cacaj zd. Dziobek zam. Kamień Mały, zap. 3


15. Życzę parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa, oraz wytrwania w postanowieniach Wielkiego Postu.

57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

Comments


bottom of page