top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Chrzest Pański– 07.01.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Chrzest Pański– 07.01.2024 r.

 

 

1.     Dzisiaj Święto Chrztu Pańskie kończy Okres Bożego Narodzenia. Zapraszamy dzieci w strojach jasełkowych wraz r rodzicami do Kamienia Wielkiego na godz. 15.00 przy kościele na kolędowanie po domach mieszkańców Kamienia Wielkiego.

   2. Kolęda w naszej parafii od 8 stycznia. Rozpoczęcie kolędy w tygodniu od 15.30, w sobotę od godz. 10.00,                                                                                                                                       Plan Kolędy od 8 stycznia do 13 stycznia 2024r.                                                         Poniedziałek 8 stycznia Kamień Mały – od Mościczek tzw. Wschód do numeru 27.  Po obu stronach drogi. drogi.                                                                                                                          Wtorek 9 stycznia Kamień Mały- cd. do numeru 43. Po obu stronach drogi.                            Środa 10 stycznia Kamień Mały- cd. od numeru 44 do 60. Po obu stronach drogi. Czwartek 11 stycznia Kamień Mały- cd, od numeru 63, 64, 81 aż do końca cały  tzw. Zachód. Po obu stronach drogi. drogi.                                                                                                              Piątek 12 stycznia – bloki i stara szkoła.                                                       Sobota 13 stycznia od godz. 10.00 – cała Krześniczka od Kamienia Małego. Po obu stronach drogi.                                                                                        

 

3.Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca  na filiach.

     4.Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Ewie Granos, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Małgorzatę Laskowską

5.Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie dla  naszej parafii.. Składam wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom Życzenia Noworoczne: obfitości łask Bożych, pokoju w domach i rodzinach, zdrowia, wzrastania dzieci w blaskach Bożej miłości, życzliwości bliźnich i opieki Matki Bożej.

 

 

 

138 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Komentar


bottom of page