INTENCJE od 9 sierpnia do 16 sierpnia 2020r.

NIEDZIELA 9 sierpnia

Kamień Wielki 8.00 + Za zmarłego Mirosława Klimaszewskiego w 9 rocznicę śmierci, intencja od Heni.

Mościce 9.30 ++ Za zmarłych Annę i Bolesława Siminowicz.

Kamień Mały 11.00+Za zmarłego Tadeusza Rąblewskiego w 10 rocznicę śmierci.

Kamień Wielki 12.30 ++ Za zmarłych Stefana, Fidelisa, Annę Czyrka, intencja od córki i wnuczki Anity z rodziną.

PONIEDZIAŁEK 10 sierpnia

Kamień Wielki 18.00 W 6 rocznicę ślubu Dawida i Eweliny Wasik.

_______________________________________________________________________________

WTOREK 11 sierpnia

Kamień Mały 18.00 + Za zmarłego męża Kamila Nerka w 3 rocznicę śmierci, intencja od żony i dzieci.

__________ŚRODA 12 sierpnia

Kamień Wielki 18.00 + Za zmarłego Jerzego Wilk z Mościc w 5 rocznicę śmierci.

CZWARTEK 13 sierpnia

Mościce 18.00 ++ Za zmarłą mamę Alinę Płandowską w 12 rocznicę śmierci i tatę Lecha Płandowskich, intencja od dzieci, wnuków i prawnuków.

PIĄTEK 14 sierpnia

Kamień Wielki 18.00 ++ Marię, Karola, Józefa Skowrońskich, Stanisława, Zofię Polak i Jana Izdebskiego, intencja Ireny Skowrońskiej.

____________________________________________________________________________________

SOBOTA 15 sierpnia

Kamień Wielki 8.00 Dziękczynno- błagalna za wnuków i dzieci z rodziny Bartoszewicz i Nerka, intencja od dziadków i rodziców.

Mościce 9.30 ++ Wacława, Mikołaj i Tadeusz Siuba, intencja od rodziny.

Kamień Mały 11.00 ++ Jolanta, Tadeusz Rojek, Antonina, Michał, Kazimierz Seniuk, Krystyna i Michał Czeleń.

Kamień Wielki 12.30 ++ Helena, Józef, Cecylia, Kazimierz, Maria, Julia, Stefania, Stanisław i Antoni.

_______________________________________________________________________________

NIEDZIELA 16 sierpnia

Kamień Wielki 8.00 Intencja wolna.

Mościce 9.30 ++ Za zmarłych z rodziny Faściszewskich i Zajączkowskich, ofiarodawca rodzina Kamińskich.

Kamień Mały 11.00 ++ Stefan i Agnieszka Kielec, intencja od syna Michała z rodziną.

Kamień Wielki 12.30 ++ Tadeusz, Józefa, Kazimierz Laskowscy i Elżbieta Gardzielewicz, intencja od syna z rodziną.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.