INTENCJE od 23 sierpnia do 30 sierpnia 2020r.

NIEDZIELA 23 sierpnia

Kamień Wielki 8.00 ++ Za zmarłych Danutę i Kazimierza Burza, Irenę Bielecką oraz Genowefę i Stefana Faściszewskich, intencja rodziny Burza.

Mościce 9.30 ++ Za zmarłych Fidelisa, Stefana, Rozalię, Leona Czyrka.

Kamień Mały 11.00 + Za zmarłego Edwarda Kosteckiego w 1 rocznicę śmierci.

Kamień Wielki 12.30 ++ Za zmarłych Mikołaja Kaszubę i Kamila Nerka w 3 rocznicę śmierci.

_____________________________________________________________

PONIEDZIAŁEK 24 sierpnia

Kamień Wielki 18.00 ++ W rocznicę śmierci za Helenę i Józefa Czechowskich oraz za Stefanię Czernecką, intencja Stanisławy Szymaszek z rodziną.

_______________________________________________________________________________

WTOREK 25 sierpnia

Kamień Mały 18.00 ++ Za duszę zmarłych rodziców Agnieszki i Stefana Kielec, intencja od syna Michała z rodziną.

ŚRODA 26 sierpnia

Kamień Mały 18.00 W 20 rocznicę ślubu Barbary i Zbigniewa Adamcewicz.

__________________________________________________________________________________

CZWARTEK 27 sierpnia

Mościce 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i błagalna o dalsze dla Beaty i Jana Klopś.

PIĄTEK 28 sierpnia

Kamień Mały 18.00 ++ Stefania i Edward Stupak.

NIEDZIELA 30 sierpnia

Kamień Wielki 8.00 ++ W 18 rocznicę śmierci Marii oraz za Waleriana, Stanisława, Edwarda, Kazimierza, Władysława, Antoniego Hładkich, intencja Eugeniusza z rodziną.

Mościce 9.30 ++ Za zmarłych Mirosława i Stanisławę Kamińskich od rodziny Kamińskich i Reus.

Kamień Mały 11.00 ++ Za zmarłych Anielę i Jana Flis, intencja rodziny Budzowskich.

Kamień Wielki 12.30 ++ Andrzej Gąska, Balbina i Czesław Gąska, Józef, Aniela i Julia Świniuch.