INTENCJE od 12 lipca do 19 lipca 2020r.

NIEDZIELA 12 lipca

Kamień Wielki 8.00 + W 16 rocznicę śmierci Marii Żurawskiej oraz za Jana Żurawskiego, intencja córki z rodziną.

Mościce 9.30 Urodzinowa Karoliny Reus.

Kamień Mały 11.00 ++ Za zmarłych Jana, Helenę, Jana, Barbarę Sowa, ofiarodawca dzieci, wnuki i prawnuki oraz za Dominika Małeckiego, intencja rodziców.

Kamień Wielki 12.30 + W 13 rocznicę śmierci Feliksy Kusyk oraz za jej męża Józefa Kusyk, intencja rodziny Kusyk.

_____________________________________________________________

PONIEDZIAŁEK 13 lipca

Kamień Wielki 18.00++ Za zmarłych Katarzynę, Walentyna, Wojciecha, Karola, Jana, Ryszarda Mazan oraz Stefana Faściszewskiego, intencja rodziny Burza.

WTOREK 14 lipca

Kamień Mały 18.00 ++ Za zmarłych Emilię, Michała i zmarłych z rodziny Szkwarek.

ŚRODA 15 lipca

Kamień Wielki 18.00 O błogosławieństwo i zdrowie dla wnuków Antoniego i Alana.

CZWARTEK 16 lipca

Mościce 18.00 + Olga Wysoczańska, w miesiąc po pogrzebie i z okazji przypadających imienin.

PIĄTEK 17 lipca

Kamień Wielki 18.00 ++ Dorota i Zdzisław od córki Ewy z rodziną.

_________________________________________________________________________________________ SOBOTA 18 lipca

Kamień Wielki 16.00 Msza Święta w DPS.

Mościce 18.00 + Katarzyna Podgórska, intencja od Stanisławy i Franciszka Koropczuk.

NIEDZIELA 19 lipca

Kamień Wielki 8.00 + Michał Cionpeła w 36 rocznicę śmierci.

Mościce 9.30 + Anna Czyrka w 2 rocznicę śmierci.

Kamień Mały 11.00 ++ Za zmarłych Lisowskich- Janinę, Franciszka, Wiktora, Renatę, Tomasza.

Kamień Wielki 12.30 + W 22 rocznicę śmierci Eleonory i 12 rocznicę Władysława Kruszak- intencja córki.

Bình luận