INTENCJE od 1 do 8 listopada 2020r.

NIEDZIELA 1 listopada

Kamień Wielki 8.00 Za wszystkich zmarłych.

Mościce 9.30 + Za zmarłą Darię Falecką w rocznicę urodzin.

Kamień Mały 11.00 Za wszystkich zmarłych.

Kamień Wielki 12.30 Za wszystkich zmarłych.

PONIEDZIAŁEK 2 listopada

Mościce 16.00 + Za zmarłego Mirosława Kamińskiego, intencja od siostry.

Kamień Mały 17.15 + W 5 rocznicę śmierci Heleny Nowak, intencja od siostry z rodziną.

Kamień Wielki 18.30 + W 40 rocznicę śmierci Jana Drohomireckiego, intencja od dzieci.

WTOREK 3 listopada

Kamień Mały 17.00 ++ Za zmarłych z rodziny Adamcewicz, Saja, Mrozek, Zalewskich, Zbaraszczuk, Sulik, Ścieszko.

______________________________________________________________________________ ŚRODA 4 listopada

Kamień Wielki 17.00 ++ Za zmarłych z rodziny Faściszewskich, Burzów, Mazanów, Żurawskich, Matysiaków, Cybulskich, intencja rodziny Burza.

CZWARTEK 5 listopada

Mościce 17.00 ++ Za zmarłych: Stanisławę, Józefa, Kazimierza, Danutę z rodziny Mokrzałskich.

PIĄTEK 6 listopada

Kamień Wielki 17.00 ++ Za zmarłych z rodziny Czechowskich, Twardych i Czerneckich.

NIEDZIELA 8 listopada

Kamień Wielki 8.00 + Anna Drohomirecka.

Mościce 9.30 ++ Stanisława Kamińska w 21 rocznicę śmierci i Mirosław Kamiński w 1 rocznicę śmierci.

Kamień Mały 11.00 ++ Stanisław Zawierucha w 2 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Kropiewnickich Helenę, Józefa, Walentego i Florentynę.

Kamień Wielki 12.30 ++ Henryka i Bronisław Rzepa w rocznicę śmierci.