top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r.

Niedziela 28 kwietnia

Kamień Wielki 8:00 ++Janinę, Władysława, Józefa Wojdyła. Intencja syna z rodziną.                                                                                                                                Kamień Mały 9:30 W 3 rocz. urodzin Juli Daszkowskiej o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz dla całej rodziny.                                                                                                                           Kamień Wielki 11:00 W intencji wnuków Damiana, Remigiusza, Maję  i Adasia o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków.                                               Mościce 12:30 1. Msza odpustowa. 2.Urodzinowa Piotra Kamińskiego. Intencja rodziców Anny i Krzysztofa Kamińskich.                                                                                                                  Wtorek 30 kwietnia                                                                                                                      Kamień Mały 18.00+ Grzegorza Kardzis w 10 rocz. śm. 

Środa 01 maja                                                                                                                              Kamień Wielki 18.00 + Po pogrzebie  Jadwigę   Langert. Intencja sąsiadów                 i uczestników pogrzebu.                                                                                                                            Czwartek 2 maja                                                                                                             Mościce 18:00++ Nikodema, Stanisława i Józefa Muralscy.                                                                                                                          Piątek 03 maja                                                                                                                            Kamień Wielki 8:00++ Janinę Hamkało w 30 rocz. śm. i Krystynę Tomczyk w 1rocz. śm. Intencja córki i siostry z rodziną.                                                                             Mościce 9:30 ++ Józefa i Oliwię Kożuszek.                                                        Kamień Mały 11:00 ++ Katarzynę i Wacława Saweryn. Intencja syna z rodziną Saweryn.                                                                                                                        Kamień Wielki 12:30 + ks. Marka Grewlinga w 8 rocz. śm.                                                 Sobota 04 maja                                                                                                      Mościce 17:00 W intencji strażaków OSP w Mościcach żywych i zmarłych.

Niedziela 05 maja

Kamień Wielki 8:00++ Mariannę Stolarczyk w 63 rocz. śm. oraz Stefana, Jana, Andrzeja i Janinę.                                                                                                                          Mościce 9:30 ++ Leokadię Pietrzyk w 11 rocz. śm. oraz jej męża Władysława Pietrzyk w 22 rocz. śm.                                                                                                 Kamień Mały 11:00 ++ Z rodziny Wielogórskich. Intencja córki i siostry.            Kamień Wielki 12:30 + Jerzego Nowaka. Intencja wnuków.   

 

 

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page