top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r.

 

 

Niedziela 25 lutego                                         

 

Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy.         

Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm.                                                                                                                                                                     

Kamień Mały 11.00++ Z rodziny Rusakowicz Bolesława, Adama, Paulinę,           i wszystkich zmarłych z tej rodziny.                                                                                                                                               

Kamień Wielki 12.30+ Wojciecha Stepe.

                                                                                                                                                                                                                      Wtorek 27 lutego                                                                                                                  

Kamień Mały 17:00 Intencja wolna.      


                                             Środa 28 lutego                                                                                                                                                                        Kamień Wielki 17:00 +Stanisławę Koropczuk w miesiąc po pogrzebie.. Intencja uczestników pogrzebu.                                                                                                                         


Czwartek 29 lutego         

                                                                                     

Mościce 17:00 + Adelę Wysoczańską. 


                           Piątek 01 marca      


Kamień Wielki 17:00 Intencja wolna.                                                                                                                                                                                                                                                       Niedziela 03 marca       

                                                                                      

 Kamień Wielki 8.00+ O dar nieba dla śp. Kazimierza Rajskiego. Intencja żony, dzieci, wnuków i prawnuków.

Mościce 9.30++ Kazimierę i Józefa Gralak. Intencja córki i wnuczek.

Kamień Mały 11.00++ Walentynę Wilk w 14 rocz, śm. i za zmarłych z rodziny.                                                                                    

Kamień Wielki 12.30 + Jacka Buryszek w 2 rocz.śm.

51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page