top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 24 do 31 marca 2024r.

Intencje Mszalne od 24  do 31 marca 2024r.

Niedziela 24 marca

Kamień Wielki 8:00 W 5 rocz. urodzin i chrztu Jana Kucharskiego. 

Mościce 9:30 + Henryka Fabiańczuka w 4 rocz. śm.. Intencja córki Anny Kamińskiej z rodziną.

Kamień Mały 11:00 ++ Z rodziny Gabryluków Piotra, Władysława, Romana, Jana, Łukasza, Annę, Rafała i Stanisława Flaszewskiego.

Kamień Wielki 12:30 + ++ W 19 rocz. śm. Kazimierza i Krystyny Faściszewskich.

Wielki Poniedziałek 25 marca

Mościce 16.00 Intencja wolna.

Kamień Mały 17.00 Intencja wolna.

Kamień Wielki 18.00  W 59 rocz. urodzin Jarosława o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia.                                                                                                                                              Wielki Wtorek 26 marca

Mościce 16.30 Intencja wolna.  Kamień Mały 17:00 ++ Jana, Anielę, Trzpiot oraz Stanisława Szarzyńskiego. Intencja Kazimiery Szarzyńskiej.                                                                                                         Kamień Wielki 18:00 Intencja wolna.                                                                                                   Wielka Środa 27 marca                                                                                                                             Kamień Wielki 18.00 ++ Wandę Konopę w 21 rocz. śm oraz Zygmunta. Intencja rodziny Kusyk.                                                                                                                                   Wielki Czwartek 28 marca Kamień Wielki 19:00 W intencji kapłanów, którzy posługiwali  proboszczów w parafii ks. Henryka Patynę, ks. Tadeusza Zgórskiego, ks. Andrzeja Blinkiewicza i obecnego proboszcza oraz za zmarłych proboszczów ks. Eugeniusza Mackowicza i ks. Piotra Skrabę.

Wielka sobota Wigilia Paschalna 30 marca                                                                             Kamień Wielki 19:00 ++ Marię, Julię, Stanisławę, Helenę i Józefa Czechowskich.

                                                                                                                                                                        Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31 marca

Kamień Wielki 6:00  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Aleksandry i Krzysztofa, Damiana i Remigiusza. Intencja Janiny.                                                                                       Mościce 8:00 Z okazji urodzin Katarzyny Kamińskiej, Kamili i Izy. Intencja Zygmunta.

Kamień Mały 10:00 ++ Teresę, Jana, Bronisława, Różę, Grzegorza i zmarłych z rodziny Kardzis, Rodziewicz i Sokołosaj.

Kamień Wielki 12:30 W 27 rocz. urodzin Magdaleny i Adriana oraz w 2 rocz. urodzin Baniamina.

 

135 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page