top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 24 do 31 grudnia 2023r.

Intencje Mszalne od 24  do 31 grudnia  2023r.

 

 

Niedziela 24 grudnia 

 

Kamień Wielki 8.00 ++ Rodziców Kazimierza i Anielę Rudanieckich. Intencja córki Janiny.                                                                                                 Mościce 9.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziców. Intencja dzieci.              

Kamień Mały 11.00++ Mariana, Piotra i Marię. Intencja Pauliny Nerka.                 

Kamień Mały 21.00 Pasterka +Marię Tyczyńską w 2 rocz. śm. Intencja Danuty Rodziewicz.                                                                                          

Mościce 22.30 Pasterka + Irenę Pietrzyk w 11 rocz. śm. Intencja męża, dzieci i wnuków

Kamień Wielki 24.00 Pasterka  Za rodziców Celinę i Zdzisława Górskich oraz Janinę Lagner. Intencja dzieci.

 

Poniedziałek 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego                                                Mościce 9.30 W intencji Repatriantów i przesiedleńców z Ziem Wschodnich, za żywych i zmarłych oraz w rocznicę poświęcenia kościoła w 1946 r.                                   Kamień Mały 11.00 ++ Jana, Marię, Stefana Rakoczych, Annę Zariczną, Helenę, Karola Stadnickich. Intencja Pauliny Nerka.                                                                                          Kamień Wielki 12..30 Za Parafian                                                                                        Wtorek 26 grudnia  Św. Szczepana                                                                     Kamień Wielki 8.00 ++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki Marii.                        Mościce 9.30:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla prawnuczka Franciszka. Intencja pradziadka.                                                                                                                          Kamień Mały 11.00 + Alfredę Suchecką w miesiąc po pogrzebie, Intencja uczestników pogrzebu. Kamień Wielki 12.30 Dziękczynno- błagalna dla Jana i Elżbiety Czerneckich oraz dla całej rodziny.                                                           

Środa 27 grudnia 

Kamień Wielki 17:00 Intencja wolna.                                                                  Czwartek 28 grudnia                                                                                           Mościce 17:00  Intencja wolna.                                                                      Piątek 29 grudnia                                                                                                     Kamień Wielki 17:00  Intencja wolna.                                                                Niedziela 31 grudnia Świętej Rodziny  Jezusa, Maryi i Józefa.               Kamień Wielki 8.00 W 14 rocz. urodzin Ziemowita. Intencja rodziców.  Mościce 9.30 Intencja wolna.                                                                                      Kamień Mały 11.00  W 3 rocz. urodzin Michaliny Kasprzyk oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.                                                                          Kamień Wielki 12.30  Intencja wolna.                                                                                

87 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

コメント


bottom of page