top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 21 stycznia do 28 stycznia 2024r.

Intencje Mszalne  od 21 stycznia do 28 stycznia  2024r.

 

 

Niedziela 21 stycznia                                         

 

Kamień Wielki 8.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Tomasza. Intencja rodziców.                                                                                                          Mościce 9.30 O pełny powrót do zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Heleny Ślefarskiej. Intencja sąsiadów i Rady Kościelnej.                                                                            Kamień Mały 11.00++ Stefanię i Władysława Sokołowskich,                                 

Kamień Wielki 12.30 + Helenę Rybińską w miesiąc po pogrzebie. Intencja uczestników pogrzebu.

                                                           

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Wtorek 23 stycznia                                                                               Kamień Mały 17:00 + + Z rodziny Poczesnych Stanisławę, Leona, Felka, Władysława, Jadwigę i Leszka.                                         Czwartek 25 stycznia                                                                                               Mościce 17:00 W intencji  9 rocz. urodzin Anny Krupskiej, brata Bartosza oraz rodziców. Intencja dziadków Lucyny i Mariana Wysoczańskich.                                                        

                                                                                                                                                                             Niedziela 28 stycznia                                                                 Kamień Wielki 8.00 ++ Władysława i Eleonorę Kruszak.                              Mościce 9.30 ++ Mariannę Fit w 1 rocz. śm. oraz Stanisława Fit i Darię Falecką.                                                            Kamień Mały 11.00 ++ Z rodziny Sokołowskich Michała, Julię, Władysława, Stefanię, Stanisława, Janinę, Piotra i Iwonę.                                                                                            Kamień Wielki 12.30++ Helenę Rybińską. Intencja Zakładu Pogrzebowego Walkowiak.

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page