top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Niedziela 21 kwietnia

Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków.                                                                                                                                                      

Mościce 9:30++ Stanisława, Annę, Franciszka Taracińskich.    

Kamień Mały 11:00++ Elżbietę Józefczyn w 20 rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny.                                                                                                                   

Kamień Wielki 12:30 W intencji dzieci Antoniny i Marceliny. Intencja rodziców.                     Wtorek 23 kwietnia                                                                                              Kamień Mały 18.00 Intencja wolna.                                                                       

 Środa 24 kwietnia                                                                                                                             Kamień Wielki 18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Mirosława Burza oraz dla dzieci.                                                                    Czwartek 25 kwietnia Mościce 18:00 Urodzinowa Piotra Kamińskiego o błogosławieństwo Boże  i potrzebne łaski. Intencja dziadka Zygmunta.                                                   Piątek 26 kwietnia                                                                                                   Kamień Wielki 18:00 W 39 rocz. sakramentu małżeństwa Lucyny i Eugeniusza Hładkich.

                                                                                                                                                                        Niedziela 28 kwietnia

Kamień Wielki 8:00++ Janinę, Władysława, Józefa Wojdyła. Intencja syna z rodziną           Kamień Mały 9:30 W 3 rocz. urodzin Juli Daszkowskiej o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz dla całej rodziny Daszkowskich.                                        Kamień Wielki 11:00 W intencji wnuków Damiana, Remigiusza, Maję  i Adasia o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków.                                  Mościce 12:30 1. Msza odpustowa. 2.Urodzinowa Piotra Kamińskiego. Intencja rodziców Anny i Krzysztofa Kamińskich.

 

57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page