Niedziela 21 kwietnia

Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków.

Mościce 9:30++ Stanisława, Annę, Franciszka Taracińskich.

Kamień Mały 11:00++ Elżbietę Józefczyn w 20 rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny.

Kamień Wielki 12:30 W intencji dzieci Antoniny i Marceliny. Intencja rodziców.                     Wtorek 23 kwietnia                                                                                              Kamień Mały 18.00 Intencja wolna.

Środa 24 kwietnia                                                                                                                             Kamień Wielki 18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Mirosława Burza oraz dla dzieci.                                                                    Czwartek 25 kwietnia Mościce 18:00 Urodzinowa Piotra Kamińskiego o błogosławieństwo Boże  i potrzebne łaski. Intencja dziadka Zygmunta.                                                   Piątek 26 kwietnia                                                                                                   Kamień Wielki 18:00 W 39 rocz. sakramentu małżeństwa Lucyny i Eugeniusza Hładkich.

Niedziela 28 kwietnia

Kamień Wielki 8:00++ Janinę, Władysława, Józefa Wojdyła. Intencja syna z rodziną           Kamień Mały 9:30 W 3 rocz. urodzin Juli Daszkowskiej o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz dla całej rodziny Daszkowskich.                                        Kamień Wielki 11:00 W intencji wnuków Damiana, Remigiusza, Maję  i Adasia o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków.                                  Mościce 12:30 1. Msza odpustowa. 2.Urodzinowa Piotra Kamińskiego. Intencja rodziców Anny i Krzysztofa Kamińskich.

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 28 kwietnia do 05 maja 2024r. Niedziela 28 kwietnia Kamień Wielki 8:00 ++Janinę, Władysława, Józefa Wojdyła. Intencja syna z rodziną.