Niedziela 19 maja

Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                                                                                                       Mościce 9:30++ Paulinę i Feliksa Pożyczka.                                                                             Kamień Mały 11:00++ Katarzynę i Józefa Trzcińskich oraz za zmarłych z rodziny.           Kamień Wielki 12:30 W 50 rocz. urodzin i chrztu Krzysztofa Wagnera. Poniedziałek 20 maja   Kamień Wielki 18.00 W intencji rodziców Wiktorii i Stefana Wojczuk        o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia. Intencja dzieci, wnuków i prawnuków.

Wtorek 21maja                                                                                                                             Kamień Mały 18.00 Dziękczynno- błagalna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze o dalsze łaski , błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia.

Środa 22 maja                                                                                                                              Kamień Wielki 18.00 W intencji wnuków. Intencja dziadków Kusyk.                         Czwartek 23 maja                                                                                                            Mościce 18:00 Za  rodzinę Polańskich i Chwastków.                                                               Piątek 24 maja                                                                                                                               Kamień Wielki 18:00++ Bronisławę, Juliana i Stanisława Chmielowiec. Intencja córki i siostry z rodziną.

Niedziela 26 maja

Kamień Wielki 8:00+ Annę Drohomirecką z okazji Dnia Matki. Intencja dzieci.                 Mościce 9:30 + Jana Pankiewicza.                                                                    Kamień Mały 11:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Radosława, Kamili, Mateusza i Michaliny.                                                                                                Kamień Wielki 12:00 I Komunia Święta.

64 wyświetlenia0 komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.