top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 18 do 25 lutego 2024r.

Intencje Mszalne  od 18 do 25 lutego  2024r.

 

 

Niedziela 18 lutego                                         

 

Kamień Wielki 8.00++ Henryka w 22 rocz. śm i Zofię Miżejowską.                                                                                                                                  Mościce 9.30++ Józefa i Oliwię Kożuszek.                                                                           Kamień Mały 11.00 ++ Dominikę, Adama i Tadeusza Gudaniec.                                                                                                                                       Kamień Wielki 12.30+ Józefa Sokołowskiego. Intencja syna z rodziną.

 

 

 

                                                           

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Wtorek 20 lutego                                                                                                          Kamień Mały 17:00 + + Anastazję i Jana Tokarz. Intencja córki.                                                Środa 21 lutego                                                                                                         Kamień Wielki 17:00 ++ Józefa Kusyka w 20 rocz. śm. oraz Feliksę. Intencja rodziny Kusyk.      Czwartek 22 lutego                                                                                               Mościce 17:00 Urodzinowa w 20 rocz. urodzin Julii i 22 rocz. urodzin Izy Kamińskich. Intencja dziadka Zygmunta.                                                                                               Piątek 23 lutego                                                                                                                 Kamień Wielki 17:00 W intencji Izabeli  Złotorowicz w 30 rocz. urodzin. Intencja rodziców, męża i dzieci.                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                       Niedziela 25 lutego                                                                                            Kamień Wielki 8.00 + Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy.

Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm.                                                                       Kamień Mały 11.00++ Z rodziny Rusakowicz Bolesława, Adama, Paulinę, i wszystkich zmarłych z tej rodziny.                                                                          Kamień Wielki 12.30+ Wojciecha Stepe.

72 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

コメント


bottom of page