top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 17 do 24 grudnia 2023r.

Intencje Mszalne od 17  do 24 grudnia  2023r.

 

 

Niedziela 17 grudnia 

 

Kamień Wielki 8.00 W 6 rocz. urodzin Adama Janiaka.                                                          Mościce 9.30 ++ Jana i Natalię Oczkowskich. Intencja syna.               

Kamień Mały 11.00++ Władysława, Stefanię Marcinowskich i Genowefę Sitarz.                   

Kamień Wielki 12.30 ++ W 2 rocz. śm. Jerzego Nowak i Józefa, Teresę. Krystynę oraz rodziców i zmarłych z rodziny. Intencja Krystyny Nowak.

 

 

 

 

Poniedziałek 18  grudnia                                                                                       Kamień Wielki 17:00 W 100 rocz. urodzin Stanisławy Wieczorek. Intencja córki z rodziną.                                                                                                                                             Środa 20 grudnia                                                                                                                     Kamień Wielki 17:00 ++ Stefana w 19 rocz. śm. i  Genowefę Faściszewskich. Intencja rodziny Burzy.                                                                                                                                                     

Czwartek 21 grudnia                                                                                        Mościce 17:00 + Halinę Ożga  w miesiąc po pogrzebie. Intencja uczestników pogrzebu.                                                                                                             

Piątek 22 grudnia                                                                                            Kamień Wielki 17:00 Intencja wolna.                                                                                                                                                                       

                                                                                         

Niedziela 24 grudnia    

Kamień Wielki 8.00 Intencja wolna.                                                            Mościce 9.30 Intencja wolna.

Kamień Mały 11.00 ++ Mariana, Piotra, Marię. Intencja Pauliny Nerka.

Kamień Mały 21.00 Pasterka +Marię Tyczyńską w 2 rocz. śm. Intencja Danuty Rodziewicz.                                                                                           Mościce 22.30 Pasterka + Irenę Pietrzyk w 11 rocz. śm. Intencja męża, dzieci i wnuków.                                                                                                                          Kamień Wielki 24.00 Pasterka  Za rodziców Celinę i Zdzisława Górskich oraz Janinę Rudaniecką. Intencja dzieci.

65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page