Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Niedziela 16 czerwca

Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.                                                                                                                                               Mościce 9:30++ Sabinę i Daniela Wysoczańscy.                                                                      Kamień Mały 11:00++ Z rodziny Józefczyn  Elżbietę. Stanisława, Michała, Janinę            i Władysława.                                                                                                              Kamień Wielki 12:30 ++ Kazimierza, Bernarda Gorskich, Jadwigę, Stanisława Rąblewskich. Intencja syna z rodziną.                                                                                                     Wtorek 18 czerwca                                                                                                                     Kamień Mały 18.00 + Henryka Maślanka.

Środa 19czerwca                                                                                                                       Kamień Wielki 18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej  dla Justyny  i Tomasza Burzy. Intencja rodziców.                                                           Czwartek 20  czerwca                                                                                                                 Mościce 18.00 W 1 rocznicę urodzin i chrztu Kai oraz brata Jakuba i ich  rodziców.  Intencja  Lucyny i Mariana Wysoczańskich.                                                                                                                                          Piątek 21 czerwiec   Kamień Wielki 8:00+ Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego.                                             18.00 Z okazji urodzin gospodyni Heleny.

Niedziela 23 czerwca

Kamień Wielki 8:00 ++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki.                 Mościce 9:30+ Mirosław Siuba.                                                                            Kamień Mały 11:00 ++ Z rodziny Tuczyńskich  i Strutyńskich. Intencja Danuty            z rodziną.                                                                                                                              Kamień Wielki 12:30 ++ Rodziców Anielę i Kazimierza Rudanieckich. Intencja córki Janiny.

44 wyświetlenia0 komentarzy

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

Yorumlar