top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Niedziela 16 czerwca

Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.                                                                                                                                               Mościce 9:30++ Sabinę i Daniela Wysoczańscy.                                                                      Kamień Mały 11:00++ Z rodziny Józefczyn  Elżbietę. Stanisława, Michała, Janinę            i Władysława.                                                                                                              Kamień Wielki 12:30 ++ Kazimierza, Bernarda Gorskich, Jadwigę, Stanisława Rąblewskich. Intencja syna z rodziną.                                                                                                     Wtorek 18 czerwca                                                                                                                     Kamień Mały 18.00 + Henryka Maślanka.

Środa 19czerwca                                                                                                                       Kamień Wielki 18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej  dla Justyny  i Tomasza Burzy. Intencja rodziców.                                                           Czwartek 20  czerwca                                                                                                                 Mościce 18.00 W 1 rocznicę urodzin i chrztu Kai oraz brata Jakuba i ich  rodziców.  Intencja  Lucyny i Mariana Wysoczańskich.                                                                                                                                          Piątek 21 czerwiec   Kamień Wielki 8:00+ Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego.                                             18.00 Z okazji urodzin gospodyni Heleny.

Niedziela 23 czerwca

Kamień Wielki 8:00 ++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki.                 Mościce 9:30+ Mirosław Siuba.                                                                            Kamień Mały 11:00 ++ Z rodziny Tuczyńskich  i Strutyńskich. Intencja Danuty            z rodziną.                                                                                                                              Kamień Wielki 12:30 ++ Rodziców Anielę i Kazimierza Rudanieckich. Intencja córki Janiny.

 

44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

Yorumlar


bottom of page