top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 14 stycznia do 21 stycznia 2024r.

Intencje Mszalne  od 14 stycznia do 21 stycznia  2024r.

 

 

Niedziela 14 stycznia                                         

 

Kamień Wielki 8.00 Za wnuków i prawnuków Kingę, Marcina, Karola, Wojciech, Radosława, Jana, Helenę.                                                                                                                                                          Mościce 9.30 + Barbarę Szolc – Duchyńską w 1 rocz. śm     

Kamień Mały 11.00 W intencji Wielogórskich.                                

Kamień Wielki 12.30 ++ Mariana i Jacka Czarneckich.                                                               

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Wtorek 16 stycznia                                                                                Kamień Mały 17:00 +Michała Czyżewskiego. Intencja Zakładu Pogrzebowego Walkowiak.                                                            

                                                                                                                                                                                                       Niedziela 21 stycznia                                                                Kamień Wielki 8.00. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Tomasza. Intencja rodziców.                                                                               Mościce 9.30. O pełny powrót do zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Heleny Ślefarskiej. Intencja sąsiadów i Rady Kościelnej.                                                                               Kamień Mały 11.00. ++ Stefanię i Władysława Sokołowskich,                                           Kamień Wielki 12.30 + Helenę Rybińską w miesiąc po pogrzebie. Intencja uczestników pogrzebu.

94 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page