top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Niedziela 14 kwietnia

Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony.                                                                                                  

Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich.

Kamień Mały 11:00++ Stefanię i Mikołaja Stefaniaków, Barbarę Subotowicz, Marię Golańską, Czesława Słobodziana . Intencja rodziny Budzianowskich.

Kamień Wielki 12:30 W intencji dzieci Antoniny i Marceliny. Intencja rodziców.                  Wtorek 16 kwietnia                                                                                              Kamień Mały 18.00 ++ Stanisławę, Emilię, Witolda, Zborowskich, Annę  i Józefa Pietrala.                                                                       

                                                                                                                                                    Środa 17 kwietnia                                                                                                                             Kamień Wielki 18.00 Intencja wolna                                                         Czwartek 19 kwietnia Mościce 18:00 Urodzinowa za Teściów Marię i Witolda o błogosławieństwo Boże.                                                                                                  Piątek 19 kwietnia                                                                                                   Kamień Wielki 18:00 + Stanisława Wus. Intencja Zakładu Pogrzebowego Walkowiak.

                                                                                                                                                                                                                                      Niedziela 21 kwietnia

Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków.                                                     Mościce 9:30 ++ Stanisława, Annę, Franciszka Taracińskich.                                                Kamień Mały 11:00 ++ Elżbietę Józefczyn w 20 rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny.                                                                                                                     Kamień Wielki 12:30++ Rodziców Bożenę i Józefa Janczarek. Intencja córki z rodziną

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page