Intencje Mszalne od 12 maja 19 maja 2024r.

Zaktualizowano: 3 dni temu

Niedziela 12 maja

Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki.                                       Mościce 9:3030 Dziękczynno- błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Kołczak.                                                                                                                                        Kamień Mały 11:00 + Dominika Małeckiego w 4 rocz. śm. Intencja rodziców.                   Kamień Wielki 12:30 W rocznicę ślubu Anny i Pawła Górskich. Intencja rodziców.

Wtorek 14 maja                                                                                                                           Kamień Mały 18.00 W 55 rocz. urodzin Urszuli i w 10 rocz. urodzin Zuzanny o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia.

Środa 15 maja                                                                                                                              Kamień Wielki 18.00 Z okazji urodzin i święceń kapłańskich Dawida Burzy o zdrowie  błogosławieństwo Boże ,światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej. Intencja rodziców.             Czwartek 16 maja                                                                                                             Mościce 18:00 ++ Jana, Annę Kadzińskich.                                                                                Piątek 17 maja                                                                                                                              Kamień Wielki 17:00 Bierzmowanie w Witnicy.

Niedziela 19 maja

Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                Mościce 9:30 ++ Paulinę i Feliksa Pożyczka.                                                                  Kamień Mały 11:00 ++ Katarzynę i Józefa Trzcińskich oraz za zmarłych z rodziny.          Kamień Wielki 12:30 W 50 rocz. urodzin i chrztu Krzysztofa Wagnera.

54 wyświetlenia0 komentarzy