top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 11 do 18 lutego 2024r.

Intencje Mszalne  od 11 do 18 lutego  2024r.

 

 

Niedziela 11 lutego                                         

 

Kamień Wielki 8.00++ Annę i Jana Drohomireckich.                                                                                                                          Mościce 9.30 Urodzinowa Julii Kamińskiej . Intencja rodziców Anny i Krzysztofa Kamińskich. Kamień Mały 11.00 + Weroniki Powzun w 20 rocz. oraz wszystkich zmarłych z rodziny.                                                                                                                                 Kamień Wielki 12.30 ++ Janinę i Feliksa Mołdoch. Intencja syna z rodziną.

 

 

                                                           

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Wtorek 13 lutego                         Kamień Mały 17:00 + + z rodziny Deicksler Mariana, Czesława, Szczepana, Juliana, Sylwestra, Ewę, Andrzeja i Przemka.                                                                                               Środa 14 lutego Środa Popielcowa                                                                                                Mościce 16:00 Intencja wolna                                                                               Kamień Mały 17:00 Intencja wolna                                                                                      Kamień Wielki 18:00 Intencja wolna                                                                         Czwartek 15 lutego                                                                                               Mościce 17:00 ++ Natalię, Stanisława, Ryszarda. Adama, Romana, Janinę Łapcewicz. Piątek 16 lutego                                                                                                                 Kamień Wielki 17:00  Intencja wolna                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                       Niedziela 18 lutego                                                                                          Kamień Wielki 8.00 ++ Henryka w 22 rocz. śm i Zofię Miżejowską.

Mościce 9.30++ Józefa i Oliwię Kożuszek.                                                                             Kamień Mały 11.00 ++ Dominikę, Adama i Tadeusza Gudaniec.           Kamień Wielki 12.30 + Józefa Sokołowskiego. Intencja syna z rodziną.

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page