top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 10 do 17 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 10  do 17 marca  2024r.

 

 

Niedziela 10 marca                                         

 

Kamień Wielki 8.00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki.                                                                                                                                    Mościce 9.30++ Olgę, Wandę, Romana,, Eugeniusza Wysoczańskich. Intencja Mariana Wysoczańskiego z rodziną.                                                          Kamień Mały 11.00 W 62 rocz. urodzin Zbigniewa Adamcewicza.                                                                                                                   Kamień Wielki 12.30++ Rodziców Annę i Józefa Szkwarków w 7 rocz. śm. oraz Marię i Mikołaja, Agnieszkę i Piotra. Intencja córki i wnuczki.

 

 

 

 

                                                           

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Wtorek 12 marca                                                                                        Kamień Mały 18:00 Intencja wolna.                                                                                                                                                                  Środa 13 marca                                                                                                                 Kamień Wielki 18:00 + Leona Szczęch w 1 rocz. śm. Intencja żony z synami.       Czwartek 14 marca                                                                                               Mościce 18:00 ++ Karola, Klarę i Mariana Wysoczańskich.                                           Piątek 15 marca                                                                                                               Kamień Wielki 18:00+ Jana Skwarek w 2 rocz. śm. Intencja syna z rodziną.                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                       Niedziela 10 marca                                                        Kamień Wielki 8.00 + Leona Szczęch w 1 rocz. śm.

Mościce 9.30++ Martę Brożyńską i Kazimierza Brożyńskiego oraz Jadwigę.                                                                      Kamień Mały 11.00 ++ Z rodziny Rodziewicz. Intencja Andrzeja z rodziną.           Kamień Wielki 12.30 + Martę Brożyńską w 3 rocz. śm. Intencja od dzieci, wnuków i prawnuków.

132 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page