top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 10 do 17 grudnia 2023r

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Intencje Mszalne od 10  do 17 grudnia  2023r.

 

 

Niedziela 10 grudnia 

 

Kamień Wielki 8.00++ Rodziców Józefa i Leokadię Komisarczyk. Intencja syna z rodziną.  Mościce 9.30 W 40 rocz. urodzin Aleksandry Łapińskiej oraz za wnuków Franciszka w 5 rocz. urodzin i Antoniego Nowak                 

Kamień Mały 11.00 Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski i zdrowie w rodzinach z prośbą o dalszą opiekę Boża.                   

Kamień Wielki 12.30 30 + + Zygmunta Konopę w 9 rocz. śm. i Wandę.  Intencja od rodziny Kusyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek 12  grudnia                                                                                       Kamień Mały 17:00 ++ Z rodziny Szymańczak Teresę, Henryka, Maślanka  Henryka, Pawła, Katarzynę, Pałatyński Eugeniusz i Bogumiłę                                                                                                                                             Środa 13 grudnia                                                                                                                 Kamień Wielki 17:00 W intencji Żywego Różańca, za zmarłe członkinie o łaskę nieba i błogosławieństwo Boże i opiekę Boża dla całej wspólnoty.                                                                                                                                                       

Czwartek 14 grudnia                                                                                        Mościce 17:00 Intencja wolna.                                                                                                               

Piątek 15 grudnia                                                                                            Kamień Wielki 17:00 W 39 rocz. ślubu  Celiny i Zdzisława Górskich.                                                                                                                                                                        

                                                                                         

Niedziela 17 grudnia    

Kamień Wielki 8.00 W 6 rocz. urodzin Adama Janiaka.                            Mościce 9.30 ++ Jana i Natalię Oczkowskich. Intencja syna.

Kamień Mały 11.00++ Władysława, Stefanię Marcinowskich i Genowefę Sitarz.

Kamień Wielki 12.30 ++ W 2 rocz. śm. Jerzego Nowak i Józefa, Krystynę oraz rodziców i zmarłych z rodziny. Intencja Krystyny Nowak.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

            

62 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.                                                               

Comments


bottom of page