top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 10 do 17 grudnia 2023r

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Intencje Mszalne od 10  do 17 grudnia  2023r.

 

 

Niedziela 10 grudnia 

 

Kamień Wielki 8.00++ Rodziców Józefa i Leokadię Komisarczyk. Intencja syna z rodziną.  Mościce 9.30 W 40 rocz. urodzin Aleksandry Łapińskiej oraz za wnuków Franciszka w 5 rocz. urodzin i Antoniego Nowak                 

Kamień Mały 11.00 Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski i zdrowie w rodzinach z prośbą o dalszą opiekę Boża.                   

Kamień Wielki 12.30 30 + + Zygmunta Konopę w 9 rocz. śm. i Wandę.  Intencja od rodziny Kusyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek 12  grudnia                                                                                       Kamień Mały 17:00 ++ Z rodziny Szymańczak Teresę, Henryka, Maślanka  Henryka, Pawła, Katarzynę, Pałatyński Eugeniusz i Bogumiłę                                                                                                                                             Środa 13 grudnia                                                                                                                 Kamień Wielki 17:00 W intencji Żywego Różańca, za zmarłe członkinie o łaskę nieba i błogosławieństwo Boże i opiekę Boża dla całej wspólnoty.                                                                                                                                                       

Czwartek 14 grudnia                                                                                        Mościce 17:00 Intencja wolna.                                                                                                               

Piątek 15 grudnia                                                                                            Kamień Wielki 17:00 W 39 rocz. ślubu  Celiny i Zdzisława Górskich.                                                                                                                                                                        

                                                                                         

Niedziela 17 grudnia    

Kamień Wielki 8.00 W 6 rocz. urodzin Adama Janiaka.                            Mościce 9.30 ++ Jana i Natalię Oczkowskich. Intencja syna.

Kamień Mały 11.00++ Władysława, Stefanię Marcinowskich i Genowefę Sitarz.

Kamień Wielki 12.30 ++ W 2 rocz. śm. Jerzego Nowak i Józefa, Krystynę oraz rodziców i zmarłych z rodziny. Intencja Krystyny Nowak.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

            

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page