top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 09 do 16 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 09 do 16 czerwca 2024r.

Niedziela 09 czerwca

Kamień Wielki 8:00++ Waleriana w 47 rocz. śm. oraz Marię, Stanisława, Edwarda, Kazimierza, Władysława, Antoniego i Janinę Hładkich.                                                                                                                                                                        Mościce 9:30 W 25 rocznicę sakramentu małżeństwa Renaty i Andrzeja Wysoczańskich oraz w 24 rocznicę  urodzin Konrada.                                                                                                                                                                                                                      Kamień Mały 11:00++ Rodziców Helenę i Jana Sowa oraz rodzeństwa Jana i  Basię Sowa. Intencja rodziny.                                                                                                                                                                      Kamień Wielki 12:30 Z okazji 13 rocznicy urodzin i chrztu Remigiusza Wagnera. Intencja rodziców.                                                                                                                Wtorek 11 czerwca                                                                                                               Kamień Mały 18.00 Intencja wolna.

Środa 12 czerwca                                                                                                                   Kamień Wielki 18.00 ++ W rocznicę śm. Iwonę Czarnecką i Czesławę Wośkowiak.         Czwartek 13 czerwiec                                                                                                                 Mościce 18.00 W 11 rocznicę ślubu Julity i Michała Krupskich i w intencji dzieci. Intencja rodziców Lucyny i Mariana Wysoczańskich.                                                                                                                                                                       Piątek 14 czerwiec                                                                                                                    Kamień Wielki 18:00+ Męża Bolesława Ożarowskiego. Intencja żony z rodziną.                   Sobota 15 czerwiec                                                                                                      Kamień Wielki 12.00 W 90 rocznicę urodzin i chrztu Bolesławy Faściszewskiej.

Niedziela 16 czerwca

Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.                                                Mościce 9:30 ++ Sabinę i Daniela Wysoczańscy.                                               Kamień Mały 11:00++ Z rodziny Józefczyn  Elżbietę. Stanisława, Michała, Janinę        i Władysława.                                                                                                          Kamień Wielki 12:30 ++ Kazimierza, Bernarda Gorskich, Jadwigę, Stanisława Rąblewskich. Intencja syna z rodziną. 

 

64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.                                                               

Comments


bottom of page