top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 07 stycznia do 14 stycznia 2024r.Niedziela

Intencje Mszalne  od 07 stycznia do 14 stycznia  2024r.

 

 

Niedziela 07 stycznia Chrzest Pański.                                         

 

Kamień Wielki 8.00++ Annę i Jana Drohomireckich.                                                   Mościce 9.30++ Marię i Józefa Ślefarscy.                 

Kamień Mały 11.00 Dziękczynno - błagalna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Mieczysława Ślachcińskiego.               

Kamień Wielki 12.3030 ++ W 12 rocz. śm. Józefy i Stanisława  Czerneckich oraz Marii i Józefa Wojciechowicz.                                                                

 

                                                                                                                                                                                                               Wtorek 09 stycznia                                                                        Kamień Mały 17:00 +Michała Czyżewskiego  miesiąc  po pogrzebie. Intencja uczestników pogrzebu.                                                             

                                                                                                                                                                                                       Niedziela 14 stycznia                                                             Kamień Wielki 8.00.Za wnuków i prawnuków Kingę, Marcina, Karola, Wojciech, Radosława, Jana, Helenę.                                                                                 Mościce 9.30 + Barbarę Szolc – Duchyńską w 1 rocz. śm.                                           Kamień Mały 11.00 W intencji Wielogórskich.                  .                                            Kamień Wielki 12.30 Intencja wolna.

87 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page