top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia

Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki.                                                                                        

Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Wschodnich i Repatriantów zmarłych i żywych w rocz. poświęcenia kościoła w Mościcach 7 kwietnia 1946.

Kamień Mały 11:00++ Józefa Mroczkowskiego i Katarzynę, Jakuba Gacoń.

Kamień Wielki 12:30 W 18 rocz. urodzin Damiana Wagnera. Intencja rodziców.

Poniedziałek 08 kwietnia                                                                            Kamień Wielki 14.00   Msza pogrzebowa  + Filomena Czernecka.                        Wtorek 09 kwietnia                                                                                              Kamień Mały 18.00  Intencja wolna                                                                        

                                                                                                                                                    Środa 10 kwietnia                                                                                                                             Kamień Wielki 18.00 + Zofię Miżejowską w 18 rocz. śm.                             Czwartek 11 kwietnia Mościce 18:00 W 4 rocz. urodzin Jakuba  i siostry Kai oraz rodziców. Intencja dziadków Lucyny i Mariana Wysoczańskich.                                                      Piątek 12 kwietnia                                                                                                   Kamień Wielki 18:00 + Stanisława Wus w miesiąc po śmierci.

                                                                                                                                                                                                                                      Niedziela 14 kwietnia

Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego. Intencja żony.             Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich.                                                  Kamień Mały 11:00++ Stefanię i Mikołaja Stefaniaków, Barbarę Subotowicz, Marię Golańską, Czesława Słobodziana . Intencja rodziny Budzianowskich.   Kamień Wielki 12:30 W intencji dzieci Antoniny i Marceliny. Intencja rodziców.

 

49 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page