top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 05 maja 12 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 05 maja 12 maja 2024r.

Niedziela 05 maja

Kamień Wielki 8:00 ++ Mariannę Stolarczyk w 63 rocz. śm. oraz Stefana, Jana, Andrzeja i Janinę.                                                                                                                                                                                                                                                                            Mościce 9:30 ++ Leokadię Pietrzyk w 11 rocz. śm. oraz jej męża Władysława Pietrzyk w 22 rocz. śm.                                                                                                                                           Kamień Mały 11:00++ Z rodziny Wielogórskich. Intencja córki i siostry.                                Kamień Wielki 12:30+ Jerzego Nowaka. Intencja wnuków.   

 Wtorek 07 maja                                                                                                                      Kamień Mały 18.00 W 65 rocz. urodzin Stanisławy o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia.

Środa 08 maja                                                                                                                              Kamień Wielki 18.00 ++ Iwonę Czernecką w 2 rocz .śm., Irenę Krawiec i Andzeja Brzezińskiego w rocz. śm.                                                                                                                                          Czwartek 09 maja                                                                                                             Mościce 18:00 Intencja wolna.                                                                                                 Piątek 10 maja                                                                                                                              Kamień Wielki 8:00++ Z rodziny Czarneckich, Trzcinskich ,Doniegiewiczów, Faściszewskich, ++ z całej rodziny Świtków, Elżbietę Gardzielewicz, Franciszka i Kazimierza Bukowskich i zmarłych księży z naszej parafii.

Niedziela 12 maja

Kamień Wielki 8:00 ++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki.                 Mościce 9:30 Dziękczynno- błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Kołczak.                                                                                                               Kamień Mały 11:00 + Dominik Małecki w 4 rocz. śm. Intencja rodziców.             Kamień Wielki 12:30 W rocznicę ślubu Anny i Pawła Górskich. Intencja rodziców.

 

 

34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page