Intencje Mszalne od 05 maja 12 maja 2024r.

Niedziela 05 maja

Kamień Wielki 8:00 ++ Mariannę Stolarczyk w 63 rocz. śm. oraz Stefana, Jana, Andrzeja i Janinę.                                                                                                                                                                                                                                                                            Mościce 9:30 ++ Leokadię Pietrzyk w 11 rocz. śm. oraz jej męża Władysława Pietrzyk w 22 rocz. śm.                                                                                                                                           Kamień Mały 11:00++ Z rodziny Wielogórskich. Intencja córki i siostry.                                Kamień Wielki 12:30+ Jerzego Nowaka. Intencja wnuków.

Wtorek 07 maja                                                                                                                      Kamień Mały 18.00 W 65 rocz. urodzin Stanisławy o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia.

Środa 08 maja                                                                                                                              Kamień Wielki 18.00 ++ Iwonę Czernecką w 2 rocz .śm., Irenę Krawiec i Andzeja Brzezińskiego w rocz. śm.                                                                                                                                          Czwartek 09 maja                                                                                                             Mościce 18:00 Intencja wolna.                                                                                                 Piątek 10 maja                                                                                                                              Kamień Wielki 8:00++ Z rodziny Czarneckich, Trzcinskich ,Doniegiewiczów, Faściszewskich, ++ z całej rodziny Świtków, Elżbietę Gardzielewicz, Franciszka i Kazimierza Bukowskich i zmarłych księży z naszej parafii.

Niedziela 12 maja

Kamień Wielki 8:00 ++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki.                 Mościce 9:30 Dziękczynno- błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Kołczak.                                                                                                               Kamień Mały 11:00 + Dominik Małecki w 4 rocz. śm. Intencja rodziców.             Kamień Wielki 12:30 W rocznicę ślubu Anny i Pawła Górskich. Intencja rodziców.

34 wyświetlenia0 komentarzy