top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne od 03 do 10 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 03  do 10 marca  2024r.

 

 

Niedziela 03 marca                                         

 

Kamień Wielki 8.00+ O dar nieba dla śp. Kazimierza Rajskiego. Intencja żony, dzieci, wnuków i prawnuków.                                                                                                      Mościce 9.30++ Kazimierę i Józefa Gralak. Intencja córki i wnuczek.                      Kamień Mały 11.00++ Walentynę Wilk w 14 rocz, śm. i za zmarłych z rodziny.                                                                                                                               Kamień Wielki 12.30+ Jacka Buryszek w 2 rocz.śm.

 

 

 

 

                                                           

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Wtorek 05 marca                                                                                                  Kamień Mały 17:00 +Andrzej Konopka w miesiąc  po śmierci. Intencja uczestników pogrzebu.      Środa 06 marca                                                                                                                   Kamień Wielki 17:00 Intencja wolna.                                                                     Czwartek 07 marca                                                                                               Mościce 17:00 ++ Annę i Eugeniusza Kupisz oraz  Mariannę, Jana i Dominika Grabowskich.                                                                                                             Piątek 08 marca                                                                                                               Kamień Wielki 17:00 O szczęśliwą operację i powrót do pełni zdrowia dla Aleksa. Intencja rodziców.                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                            Niedziela 10 marca                                                                                               Kamień Wielki 8.00++ Annę i Jana Drohomireckich. 

Mościce 9.30++ Olgę, Wandę, Romana,, Eugeniusza Wysoczańskich. Intencja Mariana Wysoczańskiego z rodziną.                                                                       Kamień Mały 11.00 W 62 rocz. urodzin Zbigniewa Adamcewicza.           Kamień Wielki 12.30 ++ Rodziców Annę i Józefa Szkwarków w 7 rocz. śm. oraz Marię i Mikołaja, Agnieszkę i Piotra. Intencja córki i wnuczki.

58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page