top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne do 04 do 11 lutego 2024r.

Intencje Mszalne  do 04 do 11 lutego  2024r.

 

 

Niedziela 04 lutego                                         

 

Kamień Wielki 8.00++ Jana, Genowefę i Ryszarda Smackich. Intencja córki z rodziną.       Mościce 9.30+ Aleksy Siuba.                                                                                         Kamień Mały 11.00 ++ Rodziców Felicję i Nikodema Ślachcińskich oraz Romana Ślachcińskiego.                                                                                                                           

Kamień Wielki 12.30 W intencji dzieci i wnuków o Bożą opiekę i pomoc. Intencja dziadków.

 

               Wtorek 06 lutego                                                                                                                                                                                        Kamień Mały 13:00 + Andrzeja  Konopka Msza pogrzebowa.                                          Kamień Mały 17:00 + Katarzyna Trzcińska. Intencja Zakładu Pogrzebowego Walkowiak.                                                                                                                              Środa 07 lutego                                                                                                      Kamień Wielki 17:00 Intencja wolna                                                                              Czwartek 08 lutego                                                                                               Mościce 17:00 ++ Helenę i Franciszka Paradowskich.                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                       Niedziela 11 lutego                                                                                          Kamień Wielki 8.00 ++ Annę i Jana Drohomireckich.                               Mościce 9.30 Urodzinowa Julii Kamińskiej . Intencja rodziców Anny i Krzysztofa Kamińskich. Kamień Mały 11.00+ Weroniki Powzunw 20 rocz. oraz wszystkich zmarłych z rodziny.                                                                                                                        Kamień Wielki 12.30++ Janinę i Feliksa Mołdoch.

57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page