top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Intencje Mszalne 31 grudnia 2023r do 07 stycznia 2024r.

Intencje Mszalne  31 grudnia  2023r do 07 stycznia 2024r.

 

 

Niedziela 31 grudnia Świętej Rodziny  Jezusa, Maryi i Józefa.                                         

 

Kamień Wielki 8.00 W 14 rocz. urodzin Ziemowita. Intencja rodziców.                  Mościce 9.30++ Zofię, Adama, Marię Kałamaga.                  

Kamień Mały 11.00 W 3 rocz. urodzin Michaliny Kasprzyk oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.                     

Kamień Wielki 12.30++ Agnieszkę i Michała Cionpeła. Poniedziałek 01 stycznia 2024r.  Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki                                          Mościce 9.30 ++ Olgę Wysoczańską w 9 rocz. śm. oraz męża Romana. Intencja syna z rodziną.  Kamień Mały 11.00 ++ Alfredę Suchecką. Intencja Zakładu Pogrzebowego Walkowiak.                                                                                                                                                   

Kamień Wielki 12.30 Za Parafian                                                                                        Wtorek 02 stycznia                                                 Kamień Mały 17:00 ++ Mariana, Piotra, Marię. Intencja Pauliny Nerka.                                                               

Środa 03 stycznia 

Kamień Wielki 17:00 Intencja wolna.                                                                   Czwartek 04 stycznia                                                                                           Mościce 17:00 Za wnuków Michalinę, Zuzannę i Piotra oraz za dzieci o zdrowie i opatrzność Boża.                                                                                                                                  Piątek 05 stycznia                                                                                                     Kamień Wielki 17:00 Intencja wolna.                                                                                                        Sobota  06 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego                                   Kamień Wielki 8.00 Za Parafian                                                                           Mościce 9.30 + Marię Czarnecką.                                                                                    Kamień Mały 11.00 + Leokadię Ścibisz w 24 rocz. śm.                                                                      Kamień Wielki 12.30. Intencja wolna.                                                                                      Niedziela 07 Stycznia Chrzest Pański                                                       Kamień Wielki 8.00 ++ Annę i Jana Drohomireckich.                                               Mościce 9.30++ Marię i Józefa Ślefarscy.                                                                 Kamień Mały 11.00 Dziękczynno - błagalna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Mieczysława Ślachcińskiego.                                             Kamień Wielki 12.30 ++ W 12 rocz. śm. Józefy i Stanisława  Czerneckich oraz Marii i Józefa Wojciechowicz.                                                                

100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comentarios


bottom of page