top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Informacja o szczegółach organizacyjnych 96. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Służby Zdrowia.

Niniejszym przekazuję informację o szczegółach organizacyjnych 96. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Służby Zdrowia na Jasną Górę, która odbędzie się w terminie 23-24 maja 2020 roku, a którą przygotowuje Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska. Ze względu na obowiązujące przepisy epidemiologiczne Pielgrzymka będzie przebiegała w zmienionej formule. Szczegóły pielgrzymki w załączonym plakacie. W pielgrzymce będzie uczestniczyła wyznaczona imiennie delegacja naszej diecezji. Księży Kapelanów zachęcam do zorganizowania w kaplicach szpitalnych i hospicjach duchowej łączności z naszą Pielgrzymką. Księży Proboszczów proszę o poinformowanie parafian o Pielgrzymce i wykorzystanie w niedzielę 24 maja tekstu modlitwy wiernych (w załączniku). W ramach duchowego przygotowania do Pielgrzymki przekazuję: - tekst Drogi Krzyżowej autorstwa ks. dr Grzegorza Cyrana -konferencję o. Mariusza Chyrowskiego (tekst będzie dostępny na stronie kdsz.pl). ks. Tomasz Duszczak Diecezjalny Duszpasterz Chorych i Służby Zdrowia

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page