top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Informacja o szczegółach organizacyjnych 96. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Służby Zdrowia.

Niniejszym przekazuję informację o szczegółach organizacyjnych 96. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Służby Zdrowia na Jasną Górę, która odbędzie się w terminie 23-24 maja 2020 roku, a którą przygotowuje Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska. Ze względu na obowiązujące przepisy epidemiologiczne Pielgrzymka będzie przebiegała w zmienionej formule. Szczegóły pielgrzymki w załączonym plakacie. W pielgrzymce będzie uczestniczyła wyznaczona imiennie delegacja naszej diecezji. Księży Kapelanów zachęcam do zorganizowania w kaplicach szpitalnych i hospicjach duchowej łączności z naszą Pielgrzymką. Księży Proboszczów proszę o poinformowanie parafian o Pielgrzymce i wykorzystanie w niedzielę 24 maja tekstu modlitwy wiernych (w załączniku). W ramach duchowego przygotowania do Pielgrzymki przekazuję: - tekst Drogi Krzyżowej autorstwa ks. dr Grzegorza Cyrana -konferencję o. Mariusza Chyrowskiego (tekst będzie dostępny na stronie kdsz.pl). ks. Tomasz Duszczak Diecezjalny Duszpasterz Chorych i Służby Zdrowia

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page