top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3.03.2024 r.

GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3.03.2024 r.

 

 

1.      Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św.  i poświęcenie modlitewników  w niedzielę 10.03. 2024 w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci.

2.     Kursy przygotowujące do bierzmowania dla osób po 21 roku życia rozpoczynają się   dzisiaj w niedzielę 3 marca po Mszy św. o godz. 18.00 w Kostrzynie nad Odrą w kościele  pw. Matki Kościoła. Zapraszają chętnych z dekanatu i okolic.

3.     Zmiana tajemnic różańcowych w Kamieniu Wielkim w środę po Mszy św.

4.     W okresie Wielkiego Postu  nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 we wtorek w Kamieniu Małym , w czwartek  w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim dla wszystkich chętnych, szczególnie dla dzieci komunijnych i młodzieży przygotowujących się do bierzmowania.

5.     Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.00 w Kamieniu Wielkim; w  Mościcach i Kamieniu Małym po Mszy św

6.    Możemy już nabywać paschaliki Caritas (20 zł).

7.     Za tydzień od poniedziałku zmiana  godziny odprawianej Mszy św. w tygodniu o godzinie 18.00.

8.    Rekolekcje wielkopostne dla wszystkich chętnych (dorosłych i dzieci) w dniach 24-26 marca poprowadzi ks. Mariusz Wysakowski  z parafii z  Witnicy.

 9.Dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości kierowane wobec naszej parafii. Bóg zapłać za uporządkowanie terenu wokół naszej świątyni, jak również za posprzątanie kościoła Pani Józefie Twardej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Michała Twardego. Wszystkim w czasie Wielkiego Postu życzymy wytrwałości i wspaniałych postaw.

83 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page