top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Dyspensa od zachowania czwartego przykazania.

Biskup Tadeusz Lityński Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej udziela dyspensy wszystkim wiernym Diecezji w dniu 1 maja 2020 r. ( św. Józefa Rzemieślnika - patrona ludzi pracy) od zachowania czwartego Przykazania Kościelnego, nakazującego wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, zachęcając jednocześnie do podjęcia innych form pokuty, zwłaszcza uczynków miłości i pobożności.

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Yorumlar


bottom of page