top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Śniadanie Wielkanocne w rodzinie podczas liturgii domowej

W tym roku ze względu na zaostrzone przepisy związane ze stanem epidemii nie będzie o 6.00 rano Mszy Świętej i procesji rezurekcyjnej.

Chcemy razem duchowo przeżywać poranek Wielkanocny w gronie rodzinnym w liturgii domowej przy zapalonej świecy Caritas Wielkanocnej - symbolizującej Zmartwychwstałego Pana. Świecę Caritas można nabyć w Kościele po Mszy Świętej oraz w sklepie ABC w Kamieniu Wielkim. Niech ta zapalona świeca połączy nas w jedną wielką rodzinę.

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page